Lat Rus Eng

Tulkošanas birojs E-Tulkojumi ir tulkošanas pakalpojumu sniedzējs – profesionāļu komanda, kas par sava darba galvenajām vērtībām izvirzījuši kvalitāti, ātrumu un elastību. Piedāvājam iespēju tulkot tekstus vairāk nekā 24 valodu kombinācijās par dažādām tēmām, jo tulki specializējušies konkrētajā nozarē. E-Tulkojumi darbojas jau vairākus gadus, esam ieguvuši pieredzi, kas palīdz atrast piemērotākos risinājumus visos sadarbības posmos.

Operativitāte un kvalitāte ir būtiskākie faktori, kāpēc klienti mūs izvēlas atkārtoti! Mēs rūpējamies par katra klienta vēlmēm un vajadzībām, sniedzot pakalpojumus klientam pieņemamākajā formā – personīgi vai ar tehnoloģiju starpniecību. Viens no nozīmīgākajiem faktoriem ir ātrs serviss. Nepieciešamības gadījumā ar mums var sazināties arī ārpus ierastā darba laika. Atcerieties – mēs esam tikai viena zvana vai e-pasta attālumā!

Elastīga cenu politika! Optimālā cenas un kvalitātes attiecība ir priekšnoteikums klientu uzticības iegūšanai. Pastāvīgajiem klientiem, kā arī apjomīgiem pasūtījumiem tiek izstrādāta efektīva atlaižu sistēma, tādējādi nodrošinot veiksmīgu un izdevīgu ilgtermiņa sadarbību.

Tulkojumu kvalitāte ir garants klientu lojalitātei, kas palīdzēs Jums pārliecināt esošos un piesaistīt jaunus klientus, noslēgt izdevīgus līgumus, kā arī veidot kvalitatīvas ilgtermiņa attiecības ar sadarbības partneriem. Konfidencialitāte! Mēs attaisnojam mums izrādīto uzticību – garantējam darbu izpildes termiņu ievērošanu, kā arī konfidencialitātes saglabāšanu attiecībā uz klienta dokumentiem, veiktajiem tulkojumiem un informāciju par klientu.
E-TULKOJUMI piedāvā tulkojumus vairāk kā 24 valodu kombinācijās